center

Od roku 1999 má naše úklidová firma zázemí ve vlastním objektu s kancelářemi, sklady a garážemi. V roce 2000 jsme otevřeli vlastní prádelnu vybavenou moderní technologií ELECTROLUX. Naše úklidová firma zaměstnává 65 pracovníků a v současné době zajišťujeme úklid na 40,000 m2 plochy u více než dvaceti smluvních partnerů.

Naše vybavení

Vozový park : dodávkový automobil MITSUBISHI L-300, dodávkový FORD TRANSIT a osobní HYUNDAI Santa Fe. Mycí automaty : KÄRCHER, NILFISK Extraktory : KÄRCHER Vysavače : WaP, KÄRCHER, ROWENTA, ETA Úkl. vozíky : KLARO Chemie : profesionální přípravky tuzemských i zahraničních firem Desinfekce : přípravky DEZOX, DESUR, DESAM, INCIDUR, INCIDIN

  • Špičková čistící technika.
  • Profesionální přístup zaměstnanců.
  • Profesionální technologický postup ošetřování uklízených povrchů.
  • Kontrola a řízení úklidu.

V objektech s větším počtem zaměstnanců úklidu probíhá kontrola a řízení dvoufázově. Je zde vyčleněn pracovník odpovědný za průběh úklidu a řešení operativních požadavků odběratele. Pravidelné i namátkové kontroly jsou prováděny pověřeným pracovníkem z vedení firmy. V objektech do pěti pracovníků úklidu je úklid řízen a kontrolován přímo z vedení firmy.

27

let na trhu


40000m2

aktuálně pokrýváme


65

zaměstnanců


20+

smluvních partnerů